Самокат трюковий Hipe H4 Raw/Mint

Кількість
Світовий лідер
з виробництва
дитячих велосипедів
Артикул: 250851
Знайшли дешевше? Знизимо ціну!
7590 грн.
Опис товару

Трюковий самокат Hipe H4 - якісний самокат аматорського рівня, з оптимальним набором компонентів. Розрахований на зріст райдера від 130 до 170 см, ідеально підходить для стріту.

Ножна гальмівна система представлена ​​у вигляді заднього крила з легованої сталі з нейлонової накладкою.

Високоміцний Т-подібний кермо з CrMo стали встановлений на систему компресії SCS. Система SCS дуже поширена в професійних трюкових самокатах, так як вона максимально стійка до стрибків і важким приземленням. Хоч вона і має велику вагу, вона безвідмовна при постійному виконанні drop-in, backflip, і бар спина не досвідченими райдерами. Це єдина компресія, для якої потрібні рулі без пропила, що в результаті дає максимально можливе стиснення з усіх і не вимагає постійного обслуговування, що ідеально для новачків.


Легка алюмінієва вилка цільної (моноблочною) конструкції не має зварних швів, що виключає утворення тріщин після тривалих і постійних навантажень, як це буває у випадку зі сталевими.

Колеса діаметром 110 мм - це стандарт для більшості моделей самокатів, які можуть бути встановлені під будь-яку вилку, деку і гальмо. Даний розмір є усередненим варіантом, так як забезпечує маневреність, помірну швидкість, прямий баланс і оптимальну амортизацію за рахунок більшого обсягу поліуретану. Цілісні диски виконані за технологією Hollowtech - вони міцніші, ніж спиць колеса. Жорсткість коліс в 88А дозволяють розвивати велику швидкість, а покриття в силу своєї міцності повільніше зношується.

Матеріал деки, як у більшості подібних моделей - це високоякісний авіаційний алюміній. Хоч такий сплав складніше піддається обробці, результат такої деталі вражаючий, саме тому його використовують для формування деки під трюкових самокат. Він міцний і легкий, має високі показники пружності, плинності і міцності. Абсолютно плоске дно деки полегшує ковзання по перешкодах, що є перевагою для використання в стрите.

Додатково, самокат оснащений пластиковим гальмом з металевою пластиною на внутрішній стороні, для протистояння зносу.