Самокат трюковий Hipe H3 Black/Gold

Кількість
Світовий лідер
з виробництва
дитячих велосипедів
Артикул: 250812
Знайшли дешевше? Знизимо ціну!
5290 грн.
Опис товару

Трюковий самокат Hipe H3 - якісний компліт для новачків і любителів, розрахований на зростання від 120 до 160 см. Обладнаний широкої декою і лонжеронами на днище, які мають скошені краї, роблячи ковзання по перешкодах простішим. Високоміцний кермо з хромомолібденової стали, хоч і важкуватий, але вага компенсується іншими елементами. Ці особливості роблять модель ідеальної для паркової дисципліни..

Міцні спиць алюмінієві колеса діаметром в 110 мм і жорсткістю в 88А гарантують підвищений накат, дозволяючи розвивати більш високу швидкість. На 110 мм, на відміну від 100 мм, складніше повертати, але зберігати пряму при їзді значно легше. Ці переваги роблять самокат відмінним для застосування в стрите.

Матеріал деки, як у більшості подібних моделей - це високоякісний авіаційний алюміній. Хоч такий сплав складніше піддається обробці, результат такої деталі вражаючий, саме тому його використовують для формування деки під трюкових самокат. Він міцний і легкий, має високі показники пружності, плинності і міцності.


Зв'язка високоміцного керма, спрощеної системи компресії, міцних коліс не вимогливих до покриття і широкої деки зі скошеними лонжеронами роблять модель вкрай універсальної у використанні. Також за рахунок низької ваги і міцних комплектуючих, вона підходить для виконання трюків недосвідчений райдерамі.