Самокат трюковий Hipe H5 Raw/Mint

Кількість
Світовий лідер
з виробництва
дитячих велосипедів
Артикул: 250852
Знайшли дешевше? Знизимо ціну!
7290 грн.
Опис товару
Трюковий самокат Hipe H5 - новий безкомпромісний трюковий самокат для стритового катання, розрахований для райдерів зростом до 170 см.

Модель 2021-го року обзавелася системою компрессії SCS, яка поширена у професійних трюкових самокатах, оскільки вона максимально стійка до стрибків та важких приземлень. Хоч вона має великий вес, вона безвідмовна при постійному виконанні drop-in, backflip, і бар спинив. Компрессія у зв'язці з високоміцним Т-подібним кермом з CrMo стали без пропилу, дає максимально можливе стиснення з усіх, рульова колонка інтегрована і робить самокат легшим, а промислові підшипники зносостійкі і не вимагають постійного обслуговування.

Легка алюмінієва вилка цільної (моноблочної) конструкції не має зварних швів, що виключає утворення тріщин після тривалих і постійних навантажень, як це буває у випадку зі сталевими.
Колеса діаметром 110 мм - це стандарт для більшості моделей самокатів, які можуть бути встановлені під будь-яку вилку, деку та гальмо. Даний розмір є усредненим варіантом, оскільки забезпечує маневреність, помірну швидкість, прямий баланс та оптимальну амортизацію за рахунок більшого обсягу поліуретану. Цільні диски виконані за технологією Hollowtech - вони міцніші, ніж спиць колеса. Жорсткість коліс в 88А дозволяють розвивати велику швидкість, а покриття через свою міцність повільніше зношується.

Матеріал деки, як у більшості подібних моделей – це високоякісний авіаційний алюміній. Хоча такий сплав складніше піддається обробці, результат такої деталі вражаючий, тому його використовують для формування деки під трюковий самокат. Він міцний і легкий, має високі показники пружності, плинності та міцності. Плоске дно деки полегшує ковзання по перешкодах, що є перевагою для використання у стріті, А плоский заварений блантспейс робить можливим ковзання на передній частині. Змінні дропаути додають ремонтопридатності діці, уможливлюючи їх заміну після знесення або поломки.