Самокат трюковий Hipe L20 Neo-chrome/black

Кількість
Світовий лідер
з виробництва
дитячих велосипедів
Артикул: 250171
Знайшли дешевше? Знизимо ціну!
7290 грн.
Опис товару
Трюковий самокат Hipe L20 - легкий стрітовий компліт для професійних райдерів з ростом від 150 до 190 см.

Модель володіє алюмінієвим кермом, який дає серйозну перевагу у вазі в порівнянні зі сталевими аналогами.Самокати Hipe виконані із застосуванням інноваційних технологій, що зарекомендували себе в аерокосмічному моделюванні і будівництві, а саме, з використанням легких і надзвичайно міцних алюмінієвих сплавів отриманих із застосуванням лиття під тиском (так званої куванням), з подальшою CNC обробкою, для отримання максимально точно виконаних компонентів, які відповідають всім технічним нормам і стандартам безпеки.

З використанням таких технологій виконана профільована дека що дозволило домогтися максимальної міцності і торсіонної жорсткості при мінімальній вазі конструкції. Класична форма і профіль платформи, а також лонжерони по краях і прямокутні дропаути мають зварну конструкцію з подальшою термообробкою, тому дека здатна витримувати пікові навантаження під час виконання трюків.

Для більшої надійності застосована рульова колонка інтегрованого типу з промпідшипником. На неї змонтований легкий і міцний Y-подібний алюмінієвий кермо. Кована вилка не має зварних швів, що підвищує її міцність. Фіксація самого ж керма з виделкою здійснюється четирехболтовой компресійної системою SCS виконаної з кованого алюмінію з CNC обробкою. Вся ця конструкція протистоїть ударним навантаженням, а також має низьку вагу, полегшуючи виконання трюків.

Колеса діаметром 120 мм є оптимальним рішенням поєднує максимальну міцність з плавністю ходу і накатом. Вони виконані за технологією Hollowtech, на кованій алюмінієвій маточині з використанням зносостійкого поліуретанового покриття жорсткістю 88а, що забезпечує високий рівень зчеплення і контролю. Підшипники класу АВЕС 9 мають можливістю обслуговування, за рахунок знімних пиляків.Ножна Гальмівна система представлена у вигляді заднього крила з легованої сталі з нейлоновою накладкою для збільшення їх властивостей.