Самокат трюковий Hipe H9 black/blue

Кількість
Світовий лідер
з виробництва
дитячих велосипедів
Артикул: 250154
Знайшли дешевше? Знизимо ціну!
7590 грн.
Опис товару
Трюковий самокат Hipe H9 - якісний і безкомпромісний стріт в його максимальному виконанні, розрахований на досвідчених райдерів зростанням від 140 до 180 см.

Модель оснащена системою компресії SCS, яка поширена в професійних трюкових самокатах, так як вона максимально стійка до стрибків і важких приземлень. Хоч вона і має велику вагу, вона безвідмовна при постійному виконанні drop-in, backflip, і бар спинив. Компресія в зв'язці з високоміцним Т-подібним кермом з CrMo стали без пропилу, дає максимально можливе стиснення з усіх, рульова колонка інтегрована і робить самокат легше, а промислові підшипники зносостійкі і не вимагають постійного обслуговування.

Великі колеса діаметром 120 мм дозволяють підтримувати високу швидкість і стійкість при їзді. Амортизаційний профіль у зовнішній частині дозволяє гасити удари під час виконання трюків, а жорсткість в 88А робить їх оптимальними для твердого міського покриття.Матеріал деки, як у більшості подібних моделей - це високоякісний авіаційний алюміній. Хоч такий сплав складніше піддається обробці, результат такої деталі вражаючий, саме тому його використовують для формування деки під трюковий самокат. Він міцний і легкий, має високі показники пружності, плинності і міцності. Додатково, дека має виріз по центру для зниження ваги, а її габарити дозволяють виконувати ефектні ковзання з високим контролем.

Фут фендер-це сучасна особливість гальмівної системи трюкових самокатів. По суті їм є шматок металу, який встановлений замість гальма-крила. Вам достатньо використовувати ваше взуття для гальмування. Переваги фут-фендера полягають в тому, що ваша нога буде доторкатися до гальма без ризику зачепитися за колесо, коли ви робите стрибки, рух назад або розворот на 180. Також фут фендер додають стилю вашому самокату.

Легка алюмінієва вилка цільної (моноблочної) конструкції не має зварних швів, що виключає утворення тріщин після тривалих і постійних навантажень, як це буває у випадку зі сталевими.