Самокат трюковий Hipe H10 Black/White

Кількість
Світовий лідер
з виробництва
дитячих велосипедів
Артикул: 250157
Знайшли дешевше? Знизимо ціну!
5100 грн.
Опис товару

Трюковий самокат Hipe H10 легкий трюкових самокат професійного рівня для паркового катання, розрахований на райдерів з ростом від 130 до 170 см, що дає можливість експлуатації дітям від 10 років.

Особливістю самокатів Hipe є застосування інноваційних технологій, які зарекомендували себе в аерокосмічному моделюванні і будівництві, а саме, використання легких і надзвичайно міцних алюмінієвих сплавів отриманих із застосуванням лиття алюмінію під тиском (так званої куванням), з подальшою CNC обробкою, для отримання максимально точно виконаних компонентів , які відповідають всім технічним нормам і стандартам безпеки.

З використанням таких технологій виконана алюмінієва профільована дека, що дозволило добитися максимальної міцності і торсіонної жорсткості при мінімальній вазі. Дека має наступну термообробку, тому витримує пікові навантаження під час виконання трюків.

Інтегрована колонка на ПРОМПІДШИПНИК і міцний кермо з хромомолібденової стали підвищують надійність моделі. Ковані вилка сумісна з колесами діаметром 120 мм, не має зварних швів, що дозволяє уникнути тріщин. Фіксація вилки і керма здійснюється компресійної двоболтовому системою IHC виконаної з кованого алюмінію з CNC обробкою. Вся система добре протистоїть ударних навантажень, і має низьку вагу.

Колеса діаметром 110 мм - це універсальне рішення поєднує максимальну міцність, плавність ходу і накат. Вони виконані на кованій алюмінієвої маточини з використанням зносостійкого поліуретанового покриття жорсткістю 88А, забезпечує високий рівень зчеплення і контролю. Якісні підшипники класу АВЕС 9 мають можливість обслуговування, так як оснащені знімними пильовиками.


Ножна гальмівна система представлена ​​у вигляді заднього крила з легованої сталі з нейлонової накладкою.