Дитяче велокресло Bobike Go Mini / Vanilla cup cake

Кількість
Світовий лідер
з виробництва
дитячих велосипедів
Артикул: 8012500002
Знайшли дешевше? Знизимо ціну!
2390 грн.
Опис товару

Bobike Go Mini - високоякісне і модне велосипедне крісло за доступною ціною. Підходить для дітей, батьки яких цінують безпеку і нейтральні, світлі тони кольору. Дизайн був запозичений у Bobike One mini, але з менш преміальної обробкою, що дозволило знизити ціну на якісний продукт. Модель підходить для дітей віком від 9 місяців до 3-х років або для будь-якого іншого віку, якщо маса тіла не перевищує 15 кг.

Go Mini встановлюється на передню частину велосипеда та кріпиться на рульовій стакан з вільним вертикальним простором в 35 мм і діаметром від 22 до 28 мм. Також в комплекті є кріплення для установки на МТБ велосипеди з конусним рульовим стаканом 1-⅛ "і для монтажу на велосипеди з регульованим виносом.

Корпус велокресла складається з двох частин формують двошарову конструкцію з міцного пластику. Сама конструкція має ергономічну, анатомічно правильну форму з підлокітниками, що забезпечує зручну посадку дитини і підвищену безпеку під час руху велосипеда.

Посадка здійснюється за допомогою ременя, який кріпиться в трьох точках. Він регулюється однією рукою і застібається на надійну пряжку Easy-Click. Внизу розташована спеціальна підкладка для забезпечення м'якості, вона легко чиститься і повністю водонепроникна. Підніжки, куди ставляться дитячі ноги, можна регулювати по висоті без використання будь-яких інструментів.

Слід також відзначити інтегрований захист корпусу, яка робить сидіння особливо безпечним в країнах, де велосипедні доріжки не вважаються нормою, а значить Ви зможете пересуватися з дітьми по паркових і лісових зонах без ризику травм. Зверніть увагу, що Bobike Go Mini має сертифікат безпеки EN14344, а значить Ви отримаєте виріб з європейською безпекою.