Дитяче велокресло Bobike Maxi GO Frame / Vanilla cup cake

Кількість
Світовий лідер
з виробництва
дитячих велосипедів
Артикул: 8012400002
Знайшли дешевше? Знизимо ціну!
2950 грн.
Опис товару

Bobike Maxi GO Frame - нове велокресло, розроблене для міжнародного ринку і відповідне для дітей, батьки яких цінують підвищену безпеку і нейтральні світлі тони кольору. Модель розрахована на дітей віком від 9 місяців до 5 років або для іншого віку, якщо вага дитини не перевищує 22 кг. GO Carrier легко встановлюється на задню частину велосипеда та ще простіше демонтується.

Конструкція монтується за допомогою спеціального адаптера, що прикріплюється на підсідельну трубу. Адаптер оснащений двома індикаторами зеленого кольору, які будуть сигналізувати про коректність установки дуг в пази. Фіксується адаптер за допомогою чотирьох болтів і ключа. Важливо затягувати болти навхрест, для надійного утримання та виключення пошкодження рами або самого фіксатора, а для збільшення надійності, саме крісло притягається до велосипедної рами спеціальним ременем.

Ще одна перевага адаптера - це сумісність з рамами, де гальмівний трос або трос перемикання проводиться ззаду, по довжині підсідельною труби. Таким підходом можуть похвалитися далеко не всі бренди. Зверніть увагу, що підсідельна труба на яку встановлюється крісло, повинна бути круглої або овальної, діаметром від 28 до 40 мм і довжиною в 105 мм від каретки до верхнього зварного шва рами.

Дуги дозволяють переміщати велокресло вперед і назад в межах трьох положень, яке підбирається в залежності від ваги дитини і розміру велосипеда. Зверніть увагу, що оптимальним буде варіант установки, коли центр крісла зміщений назад на відстань в 10 см від осі заднього колеса. Самі ж дуги входять в пази адаптера до характерного клацання, що сигналізує про їх фіксації. Якщо Ви не плануєте кататися з дитиною, крісло можна швидко зняти і залишити вдома. Просто отстегніте ремінь і натисніть на кнопку адаптера.

Корпус велокресла складається з двох частин формують двошарову конструкцію з міцного пластику. Сама конструкція ергономічна і анатомічно правильна, має підлокітники, підголівник і розширений захист від попадання ніг між колісних спиць. Всі ці переваги забезпечують зручну посадку дитини і підвищену безпеку під час руху велосипеда практично по будь-якому покриттю.

Важливим плюсом, який визначає термін використання крісел - це його регулювання. Тут є вони все! Крісло просто "росте" разом з дитиною. Перше, що кидається в очі - це регульовані підніжки, які фіксуються по висоті спеціальними важелями на потрібному Вам рівні, а фіксується в трьох точках ремінь можна закріпити в пази, на одному з трьох доступних рівнів на спинці. Довжина ременя також регулюється в трьох точках, завдяки чому дитина буде в безпеці і сидіти як влитий. Фіксація ременів проводиться за допомогою авто-пряжки однією рукою, просто натисніть на кнопки з двох сторін. Ступні фіксуються спеціальними стяжками, і підходять під будь-який розмір стопи, який тільки може бути у дітей. Варто відзначити, що всі дії по установці і регулюванню виробляються без інструментів!

Велокресло відповідає європейським стандартам безпеки EN14344, а також має світловідбиваючі елементи на спинці, для підвищення видимості в темний час доби.

Увага: щоб не припуститися помилки під час установки велокресла, обов'язково подивіться відео інструкцію!

Для більшої безпеки вашої дитини, рекомендуємо придбати ш лем Bobike в колір до велокресло.

Модель підходить для дітей:

Вік - від 9 місяців до 5-ти років

Вага - до 22 кг