Дитяче велокресло Bobike Maxi GO Carrier / Vanilla cup cake

Кількість
Світовий лідер
з виробництва
дитячих велосипедів
Артикул: 8012300002
Знайшли дешевше? Знизимо ціну!
2950 грн.
Опис товару

Bobike Maxi GO Carrier - нове високоякісне велокресло, розроблене для міжнародного ринку і заточене під особливості різних країн. Підходить для дітей, батьки яких цінують підвищену безпеку і нейтральні але якісні, світлі тони кольору. Модель підходить для дітей віком від 9 місяців до 5 років або для будь-якого іншого віку, якщо маса тіла не перевищує 22 кг. Зверніть увагу, що багажник на який встановлюється виріб повинен витримувати вагу з запасом, а саме, до 27 кг.

GO Carrier легко встановлюється на задню частину велосипеда та ще простіше демонтується. Фіксація проводиться за допомогою двостороннього затиску поверх багажника. Кріплення має спеціальну, що крутиться регульовану ручку, яка призводить затискні колодки в дію, і змикає їх з двох сторін рейки багажника. Просто закрутіть ручку до клацання, щоб забезпечити надійне утримання крісла. Для більшої страховки, крісло притягається ременем до підсідельною трубі рами, щоб в разі надмірної тряски, вся конструкція не зісковзнула по рейках багажника в задню частину байка. Крісло сумісно з усіма багажниками шириною від 120 до 185 мм і з діаметром трубок від 10 до 16 мм, і що найважливіше, для збірки не потрібно ніяких інструментів. Якщо Ви не плануєте використовувати багажник,

Корпус велокресла складається з двох частин формують двошарову конструкцію з міцного пластику. Сама конструкція має ергономічну, анатомічно правильну форму з підлокітниками, підголівником і розширеної захистом від попадання ніг між колісних спиць. Всі ці переваги забезпечують зручну посадку дитини і підвищену безпеку під час руху велосипеда практично по будь-якому покриттю.

Важливим плюсом, який визначає термін використання крісел - це його регулювання. Тут є вони все! Крісло просто "росте" разом з дитиною. Перше, що кидається в очі - це регульовані підніжки, які фіксуються по висоті спеціальними важелями на потрібному Вам рівні, а фіксується в трьох точках ремінь можна закріпити в пази, на одному з трьох доступних рівнів на спинці. Довжина ременя також регулюється в трьох точках, завдяки чому дитина буде в безпеці і сидіти як влитий. Фіксація ременів проводиться за допомогою авто-пряжки однією рукою, просто натисніть на кнопки з двох сторін. Ступні фіксуються спеціальними стяжками, і підходять під будь-який розмір стопи, який тільки може бути у дітей. Варто відзначити, що всі дії по установці і регулюванню виробляються без інструментів!

Велокресло відповідає європейським стандартам безпеки EN14344, а також має світловідбиваючі елементи на спинці, для підвищення видимості в темний час доби.

Для більшої безпеки вашої дитини, рекомендуємо придбати шолом Bobike в колір до велокресло.

Модель підходить для дітей:

Вік - від 9 місяців до 5-ти років

Вага - до 22 кг